Umay Hukuk Bürosu

...

2004 yılında Av.Serdar DÜNDAR tarafından kurulan Umay Hukuk Bürosu  çalışma alanlarına devamlı olarak yenilerini ekleyerek teknoloji ve çağın gerekliliklerine uygun şekilde büyümesini sürdürmekte ve müvekkillerine en iyi hizmeti vermek için titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Umay Hukuk Bürosunun amacı; müvekkillerinin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun hukuki çözümü kaliteli ve etkin şekilde üretmektir. Son derece karmaşık konuları basitleştirerek, pratik ve yaratıcı çözümler üretmek konusunda önemli bir uzmanlığa sahibi olan büromuz, Türkiye’de veya yurt dışında birçok şirkete, uluslararası işletmelere, finansal kurumlara ve bireysel müvekkillerine pek çok alanda uzman avukat ve danışmanlarla hizmet vermektedir.

Ofisimiz, arabuluculuk tecrübemizi kullanarak hukukun her alanını kapsayacak şekilde,  uzman ve tecrübeli kadrosu tarafından titiz ve detaylı bir hazırlık süreci sonunda yürütülen adli ve tahkim yargılamalarında, davalarda ve temyiz aşamalarında son derece olumlu sonuçlar alarak bu alanda da güvenilir bir büro olarak öne çıkmaktadır.

Teknolojik donanım ve programları etkin biçimde kullanarak hukuki süreci hızlandırmakta,  sorunlarınıza yenilikçi yaklaşımla analitik çözümler üreterek siz değerli müvekkillerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmakta ve sarf edilen emeğe uygun ölçüde ücretlendirilmektedir.

İnternet sitemizde bizlere daha kolay ulaşıp, bizleri yakından tanıma imkanı bulacaksınız.  Hukuksal sorunlarınızla alakalı aklınızdaki her sorularınızı info@serdardundar.av.tr adresine gönderdiğiniz takdirde uzmanlarımız tarafından cevaplanıp  en kısa sürede geri dönüt  sağlanmış olunacaktır. Bizlere iletişim sayfamızdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla...